Wielu mężczyzn nie przyznaje się do przedwczesnego wytrysku, gdyż postrzegają go jako wstydliwy problem. Takie podejście nie jest jednak odpowiednie, gdyż może utrudnić znalezienie skutecznego rozwiązania problemu.

Przyczyny przedwczesnej ejakulacji

Poznanie przyczyny przedwczesnej ejakulacji to kluczowy element leczenia, które może polegać na zastosowaniu skutecznego preparatu. O przedwczesnym wytrysku najwcześniej mówi się wtedy, gdy dochodzi do niego od razu po włożeniu penisa do pochwy partnerki. Wówczas kobieta nie ma żadnej radości i przyjemność ze zbliżenia, a partnerowi zaczyna spadać samoocena. Problem z przedwczesną erekcją często dotyczy młodych i niedoświadczonych mężczyzn. W takim przypadku bardzo często udaje się go wyeliminować wraz ze zdobyciem większego doświadczenia. Jeżeli jednak pomimo regularnego współżycia zaobserwujesz u siebie przedwczesny wytrysk, zamiast wpadać w panikę, skorzystaj z nowoczesnych metod leczenia.

Lek na potencję

Wielu specjalistów zaleca, aby w takim przypadku sięgnąć po żel znieczulający (nie zapomnij wówczas o prezerwatywie, aby nie pozbawić partnerki doznań) i lek na potencję typu Kamagra. Postaraj się również nie myśleć o problemach i skupić na możliwości miłego spędzenia czasu z bliską osobą. Nawet jeżeli podczas stosunku od razu dojdzie do wytrysku, a erekcja wciąż będzie się utrzymywała, warto spróbować kontynuować zbliżenie. W sytuacji, w której preparat i tabletka nie rozwiążą problemu, najlepiej jest skontaktować się ze specjalistą, który będzie mógł przepisać mocniejsze leki lub zaproponować inne działania.