W Krakowie nie brakuje miejsc, do których można wybrać się na łyżwy. Co ważniejsze, lodowiska znajdują się w różnych częściach miasta, dzięki czemu nie trzeba jechać daleko, aby się do nich dostać. Poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje o poszczególnych lodowiskach: bilety, ceny, godziny otwarcia i wiele innych.

Lodowisko przy ul. Eisenberga 2

Położone w pobliżu ulicy Mogilskiej co oznacza, że do lodowiska jest bardzo blisko. Lodowisko czynne jest przez cały tydzień (zwykle w święta jest zamknięte), jest płatne, na miejscu można wypożyczyć łyżwy.

lodowisko-eisenbergaCENNIK I GODZINY OTWARCIA:

Pojedyncza ślizgawka trwa 90 minut. Cena za wejście to 11 zł bilet normalny i 9 zł bilet normalny. Można kupić również karnety na 10 wejść, kosztujące odpowiednio 80 i 90 złotych.

Wypożyczenie łyżew kosztuje 8 złotych, szatnia złotówkę, kask 2 złote.

Godziny otwarcia podajemy na obrazku obok.

LOKALIZACJA LODOWISKA:

Kraków: lodowisko na Błoniach

Lodowisko znajduje się na początku Błoń, przy Alei 3 maja. Lodowisko otwarte jest codziennie od godziny 9 rano do 9 wieczorem, przy czym w tygodniu około godziny 16 jest przerwa techniczna, która trwa około 30 minut. W weekendy te przerwy są o godzinie 13 i 18.

CENNIK:

Pojedyncze wejście trwa 75 minut i kosztuje 11 zł (bilet normalny) lub 8 zł (ulgowy). Za 30 złotych można kupić bilet rodzinny na cztery osoby: dwie dorosłe i dwójkę dzieci lub jedną dorosłą i trójkę dzieci.

Wypożyczenie łyżew na jedną jazdę kosztuje 9 złotych, kasku 5 zł.

Lodowisko Cracovii przy Siedleckiego

Lodowisko otwarte jest przez cały tydzień z wyjątkiem piątków. Szczegółowe godziny otwarcia lodowiska podawane są na stronie organizatora zwykle na tydzień na przód. Proponujemy upewniać się, w jakich godzinach rozpoczynają się ślizgawki w dniu, w którym się Państwo wybierają: strona organizatora.

CENNIK:

Bilet normalny: 9 zł (60 min), 12 zł (90 min)
Bilet ulgowy: 7 zł (60 min), 10 zł (90 min)
Wypożyczenie łyżew: 9 zł (plastikowe), 10 zł (skórzane)

LOKALIZACJA LODOWISKA:

Lodowisko znajduje się pomiędzy Kazimierzem a Grzegórzkami. Łatwo się tu dostać komunikacją miejską jeżdżącą ulicą Starowiślną oraz Dietla (przystanki Starowiślna, Hala Targowa).

Nowa Huta: Lodowisko przy NCK

W Nowej Hucie proponujemy lodowisko znajdujące się przy Nowohuckim Centrum Kultury nieopodal placu Centralnego. Dojechać jest tam łatwo każdym tramwajem i autobusem jadącym przez plac Centralny.

Przedpołudniami lodowisko otwarte jest dla grup zorganizowanych. Szczegółowe godziny otwarcia podane są na stronie organizatora: zobacz więcej.